{"csrf.token":"55dbf51228729b6fdab9b2143e706e35","system.paths":{"root":"","base":""}}
https://ezamowienia. gov. pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f6692b24-2d7b-4a84-9863-4c1d49bfb3a5 Nazwa: Przebudowa budynku gospodarczego na Centrum
  • Powrót na górę strony
  • Przejdź do głównego menu
  • Strona główna
  • Mapa biuletynu
  • www.zelechlinek.pl
  • bip.gov.pl
Biuletyn informacji publicznej Gmina Żelechlinek
  • Ogłoszenia i informacje
  • Instrukcja
  • Deklaracja dostępności
  • Jesteś tutaj:
  • Strona główna
    /
  • Zamówienia publiczne
    /
  • Aktualne
    /
  • Utworzenie obszaru zieleni publicznej wraz z infrastrukturą w Żelechlinku” w ramach zadania: Zagospodarowanie centrum Żelechlinka Etap III

Aktualne zamówienia publiczne

Filtr
Tytuł Opublikowano Autor Odsłony
Przebudowa budynku gospodarczego na Centrum Kultury Ludowej w ramach zadania: Przebudowa budynków na Centrum Kultury Ludowej 02 wrzesień 2026 Paweł Kotynia 64
Utworzenie obszaru zieleni publicznej wraz z infrastrukturą w Żelechlinku” w ramach zadania: Zagospodarowanie centrum Żelechlinka Etap III 20 sierpień 2026 Paweł Kotynia 250
Przebudowa i termomodernizacja Strażnicy OSP w Żelechlinku 14 sierpień 2026 Paweł Kotynia 275
Przebudowa i termomodernizacja Strażnicy OSP w Gutkowicach 19 maj 2026 Paweł Kotynia 638
Przebudowa drogi gminnej nr 116508E w miejscowości Radwanka i Budowa zatoki autobusowej w miejscowości Radwanka 04 maj 2026 Paweł Kotynia 1139
Dostawa i montaż urządzeń i oprogramowania w ramach zadania Cyberbezpieczny samorząd 08 kwiecień 2026 Paweł Kotynia 303
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Żelechlinek 06 listopad 2025 Paweł Kotynia 490
Modernizacja kuchni w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Żelechlinku w ramach zadania Przebudowa i termomodernizacja Strażnicy OSP w Żelechlinku 09 październik 2025 Paweł Kotynia 525
Remont drogi gminnej w m. Władysławów 22 wrzesień 2025 Paweł Kotynia 464
Renowacja zbiornika wodnego w Chociszewie Etap III 12 wrzesień 2025 Paweł Kotynia 457
Przebudowa drogi Żelechlin- Żelechlinek 13 sierpień 2025 Paweł Kotynia 602
Opracowanie planu ogólnego Gminy Żelechlinek 05 sierpień 2025 Paweł Kotynia 539
Przebudowa, rozbudowa i termomodernizacja budynku na Dom Pokoleń w Żelechlinku 31 lipiec 2025 Paweł Kotynia 605
Plany postępowań o udzielenie zamówień publicznych 29 styczeń 2021 Paweł Kotynia 3474
Wykaz podmiotów
  • Urząd Gminy w Żelechlinku
  • Wójt Gminy Żelechlinek
  • Rada Gminy Żelechlinek
  • Sekretarz Gminy Żelechlinek
  • Skarbnik Gminy Żelechlinek
  • Urząd Stanu Cywilnego
  • Jednostki organizacyjne
  • Wykaz sołectw
  • Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego
  • Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej
Menu przedmiotowe
  • Interpelacje i zapytania
  • Gospodarka komunalna
  • Wybory, informacje z PKW i KBW
  • Ogłoszenia i informacje
  • Ochrona danych osobowych
  • Załatwianie spraw w urzędzie
  • Dostęp do informacji nie ogłoszonych w BIP
  • Uchwały i Zarządzenia
  • Kontrole
  • Petycje
  • Rejestr Instytucji Kultury
  • Nabór ma wolne stanowiska
  • Oświadczenia majątkowe
  • Plany i opracowania
  • Wykaz danych o dokumentach zawierających informacje o środowisku i jego ochronie.
  • Podatki
  • Zamówienia publiczne
    • Aktualne
    • Zamknięte
    • Wyniki przetargów
    • Unieważnione
    • Umowy przetargowe
    • Protokoły otw. ofert
    • Zamówienia publiczne poniżej 130 000 zł
  • Plany postępowań o udzielenie zamówień
  • Rejestr żłobków i klubów dziecięcych
  • Rejestr opiekunów
  • Standardy ochrony małoletnich
  • Procedury zgłoszeń zewnętrznych
Statystyka odwiedzin
Odsłon łącznie:
4027586

Dziennik Ustaw RP

Monitor Polski DzU RP

Dziennik Urzędowy Województwa Łódzkiego

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

Sejm Rzeczpospolitej Polskiej

Urząd Zamówień Publicznych

Dane kontaktowe

Urząd Gminy w Żelechlinku
ul. Plac Tysiąclecia 1
97-226 Żelechlinek
tel. 44 712 27 12
fax. 44 712 27 70

Oficjalne pismo wnosimy poprzez eDoręczenia lub ePUAP.

eDoręczenia: 
AE:PL-18116-96726-FSSJJ-23

Skrytka ePUAP:
/Zelechlinek/skrytka

mail:
gmina@zelechlinek.pl

 

Wykaz numerów telefonów

 

Wykaz rachunków bankowych

 

E-urząd

e-puap

ESP - Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Katalog usług

Ostatnio aktualizowane
  • Obwieszczenie o zebraniu materiału dowodowego w postępowaniu środowiskowym Nowiny
  • OBWIESZCZENIE wszczęcie postępowania środowiskowego - kanalizacja Stanisławów
  • OBWIESZCZENIE wystąpienie o opinie kanalizacja Stanisławów
  • Decyzja środowiskowa elektrownia fotowoltaiczna Staropole 10MW
  • Obwieszczenie podanie do publicznej wiadomości wydanie decyzji środowiskowej - elektrownia fotowoltaiczna Staropole 10MW
  • Obwieszczenie zawiadomienie stron o wydaniu decyzji środowiskowej - elektrownia fotowoltaiczna Staropole 10MW
  • Sprawozdania budżetowe za II kwartał 2026r.
  • Zaproszenie na XXI Sesję Rady Gminy Żelechlinek
  • Wójt Gminy Żelechlinek ogłasza I ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych
  • Modernizacja drogi gminnej w miejscowości Brenik
  • Strona główna
  • Szukaj na stronie
  • Ogłoszenia i informacje
  • Mapa biuletynu
  • Redakcja
Urząd Gminy w Żelechlinku
ul. Plac Tysiąclecia 1
97-226 Żelechlinek
tel. 44 712 27 12
fax. 44 712 27 70
gmina@zelechlinek.pl
Wykorzystanie ciasteczek ("cookies"). Strona bip.zelechlinek.pl wykorzystuje ciasteczka („cookies”). Identyfikują one twoją przeglądarkę oraz usprawniają działanie strony BIP. W ustawieniach przeglądarki można wybrać opcję odrzucania plików cookie, jednak niektóre funkcje strony BIP mogą wtedy nie działać poprawnie. Ciasteczka nie zawierają żadnych danych osobowych. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację korzystania przez stronę z ciasteczek w opisanym zakresie.
Joomla BIP